Zespół

                                                                                                                                                                                                  
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                  
  
 Witaj jestem Ania
Zawsze powitam Ciebie z uśmiechem przy klubowej recepcji. Jestem magistrem stosunków międzynarodowych ze specjalizacją bezpieczeństwo międzynarodowe. Ukończyłam wiele kursów z marketingu, sprzedaży i dietetyki. Od urodzenia moją pasją jest sport. Lubię wyzwania i adrenalinę. Nie znoszę nudy, dlatego cały czas coś robię i próbuję nowych rzeczy. W wolnych chwilach chętnie chodzę po górach oraz jeżdżę na motocyklu czy też siedzę w kuchni i gotuję. Ukończyłam kurs trenera personalnego w Life Fitness Academy, więc chętnie pomogę Wam również na sali oraz w rozwiązaniu każdego Waszego problemu,ponieważ jestem menagerem Fitness Clubu Grępielnia.

 
  
 
 
  
 Cześć mam na imię Agnieszka
Jestem pozytywna ,uśmiechniętą i szaloną osobą. Nie lubię monotonii i bezczynności . Zawszę dążę do wyznaczonych sobie celów. Na siłowni służę pomocą oraz zarażam uśmiechem i pozytywną energią. Uwielbiam sporty siłowe, wędrówki po górach i wszelką aktywność fizyczną. Jestem pasjonatką zdrowego i racjonalnego odżywiania . Dodatkowo po pracy zajmuję się kosmetyką.
 
  
 
Cześć mam na imię Marlena
Jestem z wykształcenia Technologiem Żywności ze specjalizacją dietetyka oraz licencjonowanym trenerem personalnym. Motywacja i wsparcie moich podopiecznych to u mnie priorytet. Jestem totalnym dzikiem energetycznym! Uwielbiam biegać po górach i lasach. Temperament, charyzma, zawziętość, ambicja i samodyscyplina to moje główne cechy, dzięki którym udowodnię Ci, że pomimo wszystko- możesz wszystko i osiągniesz swój cel.

 
  

 Cześć jestem Daniel
Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów rozpocząłem w wieku 16 lat w piwnicy. Od tego czasu nieustannie rozwijam swoją wiedzę w zakresie metod treningowych, a także dietetyki, która stała się moją pasją. Uczestniczyłem w różnych kursach, szkoleniach czerpiąc wiedzę od najlepszych ludzi w branży. Aktualnie największych zamiłowaniem jest pomaganie innym osobom w osiąganiu ich celów sylwetkowych. Jeśli chcesz abym Tobie pomógł w realizacji Twoich celów/ planów to możesz się ze mną zawsze skontaktować.
 
 

 
 
 
 Witam mam na imię Edyta, 
Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) w klubie sportowym SPRINT jakieś 20 lata temu, trenując tą dyscyplinę 8 lat wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Kolejną pasją stał się dla mnie Taniec Towarzyski w którym udało mi się posiąść, tylko albo aż klasę taneczną D, pod czujnym okiem wspaniałego trenera Jerzy Cembala. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem wulkanem energii, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoja ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego kursów Pole Dance we Wrocławiu jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.

   Cześć jestem Adam,
Jeszcze w poprzednim wieku, a wiec trochę lat temu bardzo mocno wykręciłem się w kolarstwo górskie i samotne dlugodystasowe biegi górskie do tego doszło jeszcze kąpiele w górskich strumieniach w zimie i to były moje pasje.Jednak czegoś mi w tym brakowało robiłem to wszystko sam,wiec gdy w 2009r kolega otwierał jeden z pierwszych klubów w Bielsku gdzie miały być zajęcia na rowerach i powiedział: Adam widze Cie tam poprowadź zajęcia i tak zostałem instruktorem Indoor Cycling od tego czasu przejechaliśmy razem z ludźmi,ktorzy pokochali ta formę fitness tysiące kilometrów.1,5 roku poznałem najlepszego crosffitera w Polsce Wojtka Laszczaka i tak odkryłem nową pasje Crossfit i dziś staram sie nią zarażać znowu kolejnych ludzi trenując razem z nimi.

  
 

  
 

   Jestem Wojtek,
Mam nieudokumentowane ADHD, które od najmłodszych lat wykorzystuje w sporcie, począwszy od piłki nożnej przez taniec towarzyski a od kilkunastu lat na siłowni jako trener personalny oraz instruktor fitness form choreograficznych i wzmacniających … oraz grafik komputerowy. Aktualnie od kilku lat jestem trenerem oraz zawodnikiem crossfit. 
Na co dzień jestem uśmiechnięty i otwarty na ludzi, cechuje mnie pewność siebie.