Zespół

                                                                                                                                                                                                  
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                  
  
 Witaj jestem Ania
Zawsze powitam Ciebie z uśmiechem przy klubowej recepcji. Jestem magistrem stosunków międzynarodowych ze specjalizacją bezpieczeństwo międzynarodowe. Ukończyłam wiele kursów z marketingu, sprzedaży i dietetyki. Od urodzenia moją pasją jest sport. Lubię wyzwania i adrenalinę. Nie znoszę nudy, dlatego cały czas coś robię i próbuję nowych rzeczy. W wolnych chwilach chętnie chodzę po górach oraz jeżdżę na motocyklu czy też siedzę w kuchni i gotuję. Ukończyłam kurs trenera personalnego w Life Fitness Academy, więc chętnie pomogę Wam również na sali oraz w rozwiązaniu każdego Waszego problemu,ponieważ jestem menagerem Fitness Clubu Grępielnia.

 
  
 
 
  
 
 
  
 
Cześć mam na imię Marlena
Jestem z wykształcenia Technologiem Żywności ze specjalizacją dietetyka oraz licencjonowanym trenerem personalnym. Motywacja i wsparcie moich podopiecznych to u mnie priorytet. Jestem totalnym dzikiem energetycznym! Uwielbiam biegać po górach i lasach. Temperament, charyzma, zawziętość, ambicja i samodyscyplina to moje główne cechy, dzięki którym udowodnię Ci, że pomimo wszystko- możesz wszystko i osiągniesz swój cel.

 
  

 Cześć wszystkim. Mam na imię Karol i prowadzę dla was treningi obwodowe. Od zawsze moja pasją był sport, próbowałem swoich sił juz naprawdę w wielu dyscyplinach lecz zawsze kontuzje przekreslaly moje plany... Po licznych porażkach nauczyłem sie szanować swoje ciało i żyć z nim w zgodzie. Teraz już wiem jak dać mu konkretny wycisk ale przy tym nie doznać zbędnych kontuzji, ze mną wasze treningi będą efektowne a zarazem bezpieczne. Moje główne motto to "zamieniaj marzenia na cele". Wiele osób tylko o czymś marzy lecz nie robi nic w kierunku ich realizacji... Jeśli czegoś bardzo pragniesz to zrób wszystko aby to osiągnąć! Więc jeśli nie chcesz jak reszta tylko marzyć o świetnej sylwetce oraz mistrzowskiej sprawności fizycznej to zapraszam do mnie na zajęcia! Razem zrobimy dobra robotę oraz uwolnimy trochę endorfin!
 
 

 
 
 
 Witam mam na imię Edyta, 
Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) w klubie sportowym SPRINT jakieś 20 lata temu, trenując tą dyscyplinę 8 lat wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Kolejną pasją stał się dla mnie Taniec Towarzyski w którym udało mi się posiąść, tylko albo aż klasę taneczną D, pod czujnym okiem wspaniałego trenera Jerzy Cembala. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem wulkanem energii, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoja ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego kursów Pole Dance we Wrocławiu jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.

   Cześć jestem Adam,
Jeszcze w poprzednim wieku, a wiec trochę lat temu bardzo mocno wykręciłem się w kolarstwo górskie i samotne dlugodystasowe biegi górskie do tego doszło jeszcze kąpiele w górskich strumieniach w zimie i to były moje pasje.Jednak czegoś mi w tym brakowało robiłem to wszystko sam,wiec gdy w 2009r kolega otwierał jeden z pierwszych klubów w Bielsku gdzie miały być zajęcia na rowerach i powiedział: Adam widze Cie tam poprowadź zajęcia i tak zostałem instruktorem Indoor Cycling od tego czasu przejechaliśmy razem z ludźmi,ktorzy pokochali ta formę fitness tysiące kilometrów.1,5 roku poznałem najlepszego crosffitera w Polsce Wojtka Laszczaka i tak odkryłem nową pasje Crossfit i dziś staram sie nią zarażać znowu kolejnych ludzi trenując razem z nimi.

  
 

  
 

   Jestem Wojtek,
Mam nieudokumentowane ADHD, które od najmłodszych lat wykorzystuje w sporcie, począwszy od piłki nożnej przez taniec towarzyski a od kilkunastu lat na siłowni jako trener personalny oraz instruktor fitness form choreograficznych i wzmacniających … oraz grafik komputerowy. Aktualnie od kilku lat jestem trenerem oraz zawodnikiem crossfit. 
Na co dzień jestem uśmiechnięty i otwarty na ludzi, cechuje mnie pewność siebie.