Zespół

                                                                                                                                                                                                  
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                  
  
 Witaj jestem Ania,
Zawsze powitam Ciebie z uśmiechem przy klubowej recepcji. Jestem magistrem stosunków międzynarodowych ze specjalizacją bezpieczeństwo międzynarodowe. Ukończyłam wiele kursów z marketingu i sprzedaży. Od urodzenia moją pasją jest sport. Lubię wyzwania i adrenalinę. Nie znoszę nudy, dlatego cały czas coś robię i próbuję nowych rzeczy. W wolnych chwilach chętnie chodzę po górach oraz jeżdżę na motocyklu czy rowerze. Ukończyłam kurs trenera personalnego w Life Fitness Academy, więc chętnie pomogę Wam również na sali oraz w rozwiązaniu każdego Waszego problemu,ponieważ jestem menagerem Fitness Clubu Grępielnia.

 
  
 Cześć jestem Kamila
Przychodząc poćwiczyć na siłownię zawsze zapytam co u Ciebie. Jestem inżynierem informatyki i grafikiem komputerowym. Sport uprawiam od małego, najpierw trenując balet, a w późniejszych latach pole dance. W wolnym czasie lubię malować paznokcie i pić drinki z palemką ;) . Potrafię złamać stopę skacząc na skakance, ale bądź pewien że zawsze pomogę i zrobię pysznego shake'a. Buźka
 
  
 Cześć mam na imię Ewa
W tym roku obroniłam tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji na krakowskim AWFie. Moją największą pasją są podróże oraz góry. Wracając z jednej podróży już planuję kolejną co daje mi energię do działania w życiu codziennym. Od najmłodszych lat w życiu codziennym towarzyszył mi sport, a największą frajdę sprawiają mi sporty zespołowe. Nie lubię nudy i stania w miejscu, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie.
 
   Witajcie jestem Robert
Jestem absolwentem AWF-u ze specjalizacją menadżersko- trenerską. Bez sportu nie wyobrażam sobie funkcjonowania na co dzień. Przygodę z pilką nożną zacząlem w wieku 7 lat w klubie REKORD Bielsko- Biala, co po kilkunastu latach doprowadzilo mnie do Mistrzostwa Polski do lat 19, v- ce mistrzostwa do lat 21oraz do gry w reprezentacji kraju U-21. Po dlugiej kontuzji kolana zdecydowalem się na amatorskie :kopanie" pilki i dzięki temu mam czas i energię na inne aktywności jak silownia oraz biegi w górach. Pozdro
 
  

 Cześć mam na imię Marlena
Jestem z wykształcenia Technologiem Żywności ze specjalizacją dietetyka oraz licencjonowanym trenerem personalnym. Motywacja i wsparcie moich podopiecznych to u mnie priorytet. Jestem totalnym dzikiem energetycznym! Uwielbiam biegać po górach i lasach. Temperament, charyzma, zawziętość, ambicja i samodyscyplina to moje główne cechy, dzięki którym udowodnię Ci, że pomimo wszystko- możesz wszystko i osiągniesz swój cel.
 
 

 
Cześć mam na imię Paweł,
Jako Twój trener personalny pomogę Ci zrealizować wymarzone przez Ciebie cele! Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunek Turystyka i Rekreacja ze specjalnością trener personalny oraz z powodzeniem ukończyłem kurs Basic Personal Trainer w Kuźni Trenerów. Moją pasją jest Capoeira jak i szeroko pojęta rekreacja. Bycie trenerem personalnym jest dla mnie nie tylko pracą ale przede wszystkim pasją. Z mojej strony możesz liczyć na pomoc w realizacji planów treningowych i pokonywanie wiążących się z nimi trudów oraz wsparcie i mobilizacje podczas treningu.
 
 
 
 Witam mam na imię Edyta, 
Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) w klubie sportowym SPRINT jakieś 20 lata temu, trenując tą dyscyplinę 8 lat wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Kolejną pasją stał się dla mnie Taniec Towarzyski w którym udało mi się posiąść, tylko albo aż klasę taneczną D, pod czujnym okiem wspaniałego trenera Jerzy Cembala. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem wulkanem energii, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoja ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego kursów Pole Dance we Wrocławiu jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.

   Cześć jestem Adam,
Jeszcze w poprzednim wieku, a wiec trochę lat temu bardzo mocno wykręciłem się w kolarstwo górskie i samotne dlugodystasowe biegi górskie do tego doszło jeszcze kąpiele w górskich strumieniach w zimie i to były moje pasje.Jednak czegoś mi w tym brakowało robiłem to wszystko sam,wiec gdy w 2009r kolega otwierał jeden z pierwszych klubów w Bielsku gdzie miały być zajęcia na rowerach i powiedział: Adam widze Cie tam poprowadź zajęcia i tak zostałem instruktorem Indoor Cycling od tego czasu przejechaliśmy razem z ludźmi,ktorzy pokochali ta formę fitness tysiące kilometrów.1,5 roku poznałem najlepszego crosffitera w Polsce Wojtka Laszczaka i tak odkryłem nową pasje Crossfit i dziś staram sie nią zarażać znowu kolejnych ludzi trenując razem z nimi.

  
 Cześć, nazywam się Remigiusz.
Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness, wyczynowym kolarzem grupy Kreidler Fan-Sport MTB Racing Team z Ustronia. Jestem wicemistrzem Polski i brązowym medalistą w trójboju siłowym, od 2011 trenuje wyczynowo kolarstwo górskie. Od ponad 20 lat zajmuje się sportem. Cechują mnie pewność siebie, detrminacja, miłość do zdrowego i aktywnego trybu życia. Swoje zajęcia „buduje” na potężnej i mocnej motywacji. Każdy trening, każde zajęcia ze mną to ogromna dawka mocy. Wyciągnę z Ciebie pokłady energii, które mocno w sobie skrywałeś. Moje motto brzmi: "Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły"

   Cześć, jestem Aneta.
Moją największą pasją jest sport. Zawsze towarzyszył mi w życiu, a od kilku lat jest moją pracą. Kiedy praca jest również pasją to jej realizacja jest przyjemnością. I ja taką radość czerpię z prowadzenia zajęć fitness, bo wspaniale jest dzielić się swoją energią z innymi ludźmi. Podczas treningu najważniejsze jest zaangażowanie, technika i odpowiednia atmosfera, motywująca do ćwiczeń. Cenię profesjonalizm, dlatego ukończyłam szereg szkoleń i spędziłam wiele godzin na sali fitness jako trener.

   Jestem Wojtek,
Mam nieudokumentowane ADHD, które od najmłodszych lat wykorzystuje w sporcie, począwszy od piłki nożnej przez taniec towarzyski a od kilkunastu lat na siłowni jako trener personalny oraz instruktor fitness form choreograficznych i wzmacniających … oraz grafik komputerowy. Aktualnie od kilku lat jestem trenerem oraz zawodnikiem crossfit. 
Na co dzień jestem uśmiechnięty i otwarty na ludzi, cechuje mnie pewność siebie.