Zespół

                                                                                                                                                                                                  
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                  
  
 Witaj jestem Ania
Zawsze powitam Ciebie z uśmiechem przy klubowej recepcji. Jestem magistrem stosunków międzynarodowych ze specjalizacją bezpieczeństwo międzynarodowe. Ukończyłam wiele kursów z marketingu, sprzedaży i dietetyki. Od urodzenia moją pasją jest sport. Lubię wyzwania i adrenalinę. Nie znoszę nudy, dlatego cały czas coś robię i próbuję nowych rzeczy. W wolnych chwilach chętnie chodzę po górach oraz jeżdżę na motocyklu czy też siedzę w kuchni i gotuję. Ukończyłam kurs trenera personalnego w Life Fitness Academy, więc chętnie pomogę Wam również na sali oraz w rozwiązaniu każdego Waszego problemu,ponieważ jestem menagerem Fitness Clubu Grępielnia.

 
  
 Witam
Mam na imię Kasia. Miła, komunikatywna, zwariowana- to cechy, które przeważają w moim charakterze. Możesz mnie spotkać na recepcji, gdzie zarażam uśmiechem. Zawsze służę chętnie poradą. Ukończyłam studia pedagogiczne. Moją pasją od dziecka są góry i podróżowanie. Wolny czas zawsze wykorzystuję na maxa. Nie ma w nim miejsca na nudę i leniuchowanie. Bieganie, jazda na rowerze, piesze wycieczki to coś co naprawdę kocham. Moje motto to " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" i tego się trzymam. Do zobaczenia :)
 
  
 Witam
Mam na imię Agata. Spotkacie mnie na recepcji, gdzie zawsze przywitam Was ciepłym uśmiechem. Jestem osobą zwariowaną, z ogromnym poczuciem humoru. Jestem otwarta na ludzi i zawsze chętnie każdemu pomogę. Od dziecka jestem miłośniczką sportu, lecz od kilku lat moją największą pasją jest lekkoatletyka,a mianowicie skok o tyczce. Dwukrotnie stawałam na podium Mistrzostw Polski. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, rolkach lub po prostu spacerować.
 
  
 Cześć
Nazywam się Marzena. Jestem nową twarzą na recepcji, natomiast znacie mnie już długo z sali treningowej. Jestem osobą bardzo energiczną, lubiącą dużo mówić,dlatego uważajcie,bo mogę zagadać Was na śmierć :) . Cały swój wolny czas poświęcam treningom siłowym, gotowaniu i swojej 9-cio letniej córce. Kocham zwierzęta. Wpadajcie na pogaduchy i wspólny trening!

 
  

 Cześć wszystkim. Mam na imię Karol i prowadzę dla was treningi obwodowe. Od zawsze moja pasją był sport, próbowałem swoich sił już naprawdę w wielu dyscyplinach lecz zawsze kontuzje przekreślały moje plany... Po licznych porażkach nauczyłem się szanować swoje ciało i żyć z nim w zgodzie. Teraz już wiem jak dać mu konkretny wycisk ale przy tym nie doznać zbędnych kontuzji, ze mną wasze treningi będą efektowne a zarazem bezpieczne. Moje główne motto to "zamieniaj marzenia na cele". Wiele osób tylko o czymś marzy lecz nie robi nic w kierunku ich realizacji... Jeśli czegoś bardzo pragniesz to zrób wszystko aby to osiągnąć! Więc jeśli nie chcesz jak reszta tylko marzyć o świetnej sylwetce oraz mistrzowskiej sprawności fizycznej to zapraszam do mnie na zajęcia! Razem zrobimy dobra robotę oraz uwolnimy trochę endorfin!
 
 

 
 
 
 Witam mam na imię Edyta, 
Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od lekkoatletyki (skok wzwyż) w klubie sportowym SPRINT jakieś 20 lata temu, trenując tą dyscyplinę 8 lat wielokrotnie stawałam na podium, ale było mi ciągle mało. Kolejną pasją stał się dla mnie Taniec Towarzyski w którym udało mi się posiąść, tylko albo aż klasę taneczną D, pod czujnym okiem wspaniałego trenera Jerzy Cembala. Od 4 lat swoje doświadczenie siłowe jak i taneczne wykorzystuję w POLE DANCE i jestem bardzo w to zaangażowana i zawsze gotowa w 110%. Jestem wulkanem energii, dzięki temu zdobyłam już serce nie jednej kursantki, a swoja ciężką pracą staram się wnieść do życia moich kursantek nową pasję. Jestem wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego kursów Pole Dance we Wrocławiu jak również trenerem personalnym o specjalizacji Pole Dance.

  
 

  
 

  
 

   Jestem Wojtek,
Mam nieudokumentowane ADHD, które od najmłodszych lat wykorzystuje w sporcie, począwszy od piłki nożnej przez taniec towarzyski a od kilkunastu lat na siłowni jako trener personalny oraz instruktor fitness form choreograficznych i wzmacniających … oraz grafik komputerowy. Aktualnie od kilku lat jestem trenerem oraz zawodnikiem crossfit. 
Na co dzień jestem uśmiechnięty i otwarty na ludzi, cechuje mnie pewność siebie.